Tarihçe

KİMYAGRUP  tecrübesi uzun yıllara dayalıdır. Sektörde uzun yıllar öncü olarak yenilikçi adımlarla ilerlemekteyiz. Başarılarımızla ve bizi buraya getiren tüm insanlarla gurur duyuyoruz.

 • 1985

  baz ürün gruplarımızla başladığımız yıllar

  Şirketimizi kurduğumuz zamandı. Ülkemizdeki süregelen krizler nedeniyle, Ne kadar ileri gideceğimizi bilmiyorduk. Ancak kimya sektörü sanayileşmede en önemli sektör olması nedeniyle, KİMYA sektörüne çok inandık. Bizi Şirketi kurmaya iten şey, kimya sanayi, belli bir kesimin elinde sanayiciye ürünleri, bu tedarikçilerin deposunda teslim ederken firmamız dağıtım kanalı kurarak, başka hiç kimsenin sağlamadığı bir hizmeti verebileceğimiz anlayışıydı.

 • 1990

  ilk depodan çıkıp, fabrika kurma yılları

  Aynı zamanda daha istikrarlı olduğumuzu ve genişlediğimizi fark ettik. Son depomuzun hacmini ciddi şekilde aştığımız için yeni bir depo ile fabrika inşaatı ve imalat sektörüne yatırım yapmaya başladık.

 • 2001

  tanınma

  Bu zamana kadar sektörde iyi bilinen bir isim olduk. Sektörün önde gelen üyeleriydik. Sektördeki en büyük müşterilere özel imalatlar yaptık.

 • 2010

  mersin s.bölgede depo açıldı

  Batıda faaliyet gösteren şirketimiz devamında, doğu bölgesinde sanayicilere daha rahat hizmet için, Mersin bölgede depo açtı. Böylece ithalat ve ihracat kolay-hızlı olacaktı.

 • 2012

  istanbul s.bölgede depo açıldı

  Türkiyede ekonomin merkezi olan İstanbulda 3000m2 s.bölge de depo yatırımı yaptık.

 • 2014

  ankara s.bölgede depo açıldı, izmirde farika yatırımı

  Ankara sanayi bölgesinde, anadolunun ekonomik merkezi ve başkentte depo açılışı yaptık. İzmir'de organize bölgede 2. fabrika yatırımı yaptık.

 • 2015

  KİMYAGRUP — değişik alanlarda yatırım dönemi

  Yolculuğumuz şirketimizi daha yükseğe çıkardı. Bilgi Teknolojisi, verileri analiz etme ve sunma şeklimizi tamamen değiştirdi. Yeni teknolojileri benimsedik ve müşterilerimizin en son analitikleri almasını sağladık. Geleceğe doğru ilerlerken, hizmetlerimizi güçlendirmek için yeni teknolojilerin tüm potansiyelinden yararlanarak büyüdük.

 • 2018

  Almanya Yeni İşbirlikleri

  Bu yıllarda, ALMANYA'da yeni bir takım beraberlikler kurarak, enerji sektörü kimyasallarını Türkiye'ye ithal edip, danışmanlığına başladık.

 • 2018

  Yurtdışı İhracatlarımız

  Bu zamana kadar türk sanayicisine ithalat yaparak yardımcı olurken, bu dönemde gelişen kimya sektörü ürünlerinin ihracatını yapmaya başladık.

 • 2019

  Montenegro Yeni İşbirlikleri

  Almanya sonrasında ihracat için temas kurduğumuz firmaların şirketimizi, Montenegro'ya davet etmesi sonrası bu ülke imkanlarına ülkemizden ihracat ve danışmanlık yaptık.

 • 2020

  Montenegro Yeni İşbirlikleri

  Şirketimizin ticaret serüveninde, kimya dahil hizmet sektörü ile 6 alanda yatırımlar yaptık, yapmış olduğumuz girişimler in hepsi başarılı oldu. İnovasyonlu hertürlü yatırımda yatırımcı yada işi geliştiren taraf olduk.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İhtiyacınıza en uygun ürün için teklif isteyin

Firmamızın üretim esnasında ihtiyaç duyduğu kimyasal ürün tedariğini KİMYAGRUP ‘ tan sağladık. Ürünler kaliteli, fiyatlarda kalitesine göre gayet uygun.

placeholder
Aydın Öncü
Satın alma

birinci sınıf bir tedarikçi mi arıyorsunuz?

Web sitemizde ziyaretçi deneyimini iyileştirebilmek için çerezler kullanılmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek KVKK şartlarını kabul etmiş olursunuz.